O NAS

Od 1999 roku zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla naszych Klientów począwszy od realizacji drobnych wykończeń po budowę domów, budynków w Łodzi i okolicach. Dokładnie i solidnie wykonaliśmy wiele wykończeń wnętrz według projektów architektów i projektantów wnętrz.

Wykonujemy pomieszczenia czyste cleanROOMy, elewacje kasetonowe w tym CLIP-IN, budujemy domy jednorodzinne i obiekty przemysłowe. Zajmujemy się kompleksowo remontami wnętrz.

Nowością w ofercie są izolacje i docieplenia poddaszy pianą poliuretanową (PUR) oraz posadzki przemysłowe, epoksydowe i hydroizolacje tak zwaną powłoką polimocznikową.

19 lat

doświadczenia

19 lat

doświadczenia

Podpisanie umowy

Po ustaleniu wszystkich warunków i etapów prac podpisujemy umowę.

Rozpoczęcie prac

W ustalonym terminie rozpoczynamy prace budowlane. Zwozimy niezbędny sprzęt i delegujemy pracowników.

Realizacja etapów

Realizujemy prace zgodnie z harmonogramem.

Raportowanie i odbiór etapów

Okresowo raportujemy z postępów prac i czekamy na ustalone w umowie odbiory.

Wykończenie

Przez zakończeniem prac dopinamy wszystko na ostatni guzik, dbając przy tym o każdy szczegół.

Zakończenie prac

Przygotowujemy wszystko do końcowego odbioru i dziękujemy za współpracę.

1

Projekt / Plan

Współpracujemy z architektami i projektantami na każdym etapie prac.  Staramy się ograniczyć formalności dla naszych Klientów do minimum.

2

Budowa

Po skompletowaniu wszystkich dokumentów i ich złożeniu do właściwych instytucji przystępujemy do prac budowlanych.  Kompleksowa budowa od A do Z zgodnie z harmonogramem przy zachowaniu najwyższej jakości i staranności to dla nas priorytet.

3

Wykończenie

Utrzymujemy najwyższy standard do samego końca czyli wykończenia inwestycji. W zależności od zakresu prac możemy wykończyć wnętrza tak by były gotowe do konkretnego celu np. zamieszkania, wynajmu, usług, produkcji itp.

REFERENCJE

OPINIE

Naszych Klientów

PARTNERZY

×