TECHNOLOGIA

W zależności od projektu i specyfikacji:

  • pomieszczenia i strefy czyste produkcji i serwisu dla branży medycznej, farmaceutycznej, elektronicznej itp.
  • laboratoria R&D, wirusologiczne i mikrobiologiczne itp.
  • systemy ochrony produktu / operatora w procesach produkcyjnych
Jednostki filtrujące

Jednostki filtrujące przestrzeń stosowane są w pomieszczeniach czystych, na liniach produkcyjnych oraz CLEAN ROOMach.

Śluzy powietrzne

Urządzenia do ochrony pomieszczeń CLEAN ROOM przed zanieczyszczeniami na odzieży ochronnej i materiałach.

Śluzy powietrzne niezbędne są tam gdzie zachodzi konieczność zminimalizowania lub wyeliminowania zanieczyszczeń podczas przejścia osoby lub przemieszczenia produktów do strefy czystej. Dzięki zastosowaniu wysokiej prędkości wentylatorów zapewnia się idealną wydajność urządzenia.

Okna podawcze

Okna podawcze wykorzystywane są do ochrony pomieszczeń o wysokiej czystości przed zanieczyszczeniami transportowanymi na produktach. Elektroniczna lub mechaniczna blokada, uniemożliwia jednoczesne otwarcie wszystkich drzwi.

Okna podawcze to małe śluzy towarowe, umieszczane w ścianach działowych pomiędzy pomieszczeniami w zakładach farmaceutycznych, laboratoriach i szpitalach. Okna podawcze umożliwiają szybkie i bezpieczne przekazywanie próbek, materiałów opakowań i narzędzi pomiędzy pomieszczeniami, ograniczając czas i minimalizując możliwość wystąpienia zanieczyszczeń krzyżowych. Ze względu na niewielkie rozmiary ograniczają przemieszczanie się cząstek i mają bardzo niewielki wpływ różnice ciśnień pomiędzy pomieszczeniami.

Okna podawcze z nadmuchem powietrza tak zwanym prysznicem powietrza wykorzystywane są do ochrony pomieszczeń o wysokiej czystości przed zanieczyszczeniami transportowanymi na produktach, w których panuje różnica ciśnień. Elektroniczna lub mechaniczna blokada, uniemożliwia jednoczesne otwarcie wszystkich drzwi.

Drzwi i bramy do budowy CLEAN ROOM

Duża szczelność dzięki dobrze dobranym uszczelkom i dolnej listwie uszczelniającej. Izolacyjność cieplna i akustyczna oraz samozamykacz.

Filtry
Śluzy higieniczne
Systemy filtracji

W wyniku badań naukowych stwierdzono, że dymy i opary powstające w trakcie prac związanych z emisją oparów, mogą negatywnie wpływać na stan zdrowia pracowników, a co za tym idzie, również na efektywność pracy. Choroby powodowane różnymi oparami to między innymi: astma, bronchit, alergie itp. Pochłaniacze dymów i oparów, mają na celu obniżone do minimum zagrożenia substancjami szkodliwymi.

Jonizatory powietrza
Aparatura pomiarowa
Automaty do mycia
Panele do budowy clean room

Specjalnie zaprojektowane panele montowane są na ścianach i sufitach pomieszczeń czystych.

Produkt cechuje się dużą plastycznością i można z łatwością dopasować go do kształtu pomieszczeń, otworów okiennych, drzwiowych itp.

Wybór rodzaju paneli następuje w procesie projektowania.

Komory rękawicowe
Maty zabezpieczające

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

Adres:

ul. Niciarniana 45

92-320 Łódź

E-mail:

biuro@cleanroom-polska.pl

Telefon:

503 938 385

Godziny otwarcia:

Pon – Pt 8-16

Sob 10-14

×